2019 wat was je mooi!

 

Tijd om even achterom te kijken…

Als dynamisch bedrijf en als bevlogen ondernemer kijk je altijd vooruit. Waar liggen kansen, hoe kunnen we verbeteren en waarmee kunnen wij onze gasten verrassen zijn zaken wij wij eigenlijk dagelijks mee bezig zijn. Nu 2019 bijna voorbij is en de laatste partijen en gasten ons landgoed aan doen, denk je altijd bij jezelf (hoe cliché het ook klinkt) wat zijn de dagen en de tijd voorbij gevlogen dit jaar. Tijd om even achterom te kijken… want 2019 wat was je mooi!

Wij hebben het afgelopen jaar vele (terras) gasten, bruidsparen en feestgangers mogen ontvangen op ons landgoed. De dagen met zon en al het mooie weer brachten vele terrasbezoekers. Keerzijde natuurlijk waren de vele hete dagen en de droogte. Iedere gast was weer voor ons uniek. Elke gast die wij mogen ontvangen heeft natuurlijk zijn eigen wensen, maar is ook uniek voor ons in het soort feest dat ze geven, het verhaal daarachter en de samenstelling van hun gezelschap. Dit maakt werken in de horeca ook zo leuk, elke dag is weer anders, met als doel een tevreden glimlach van onze gasten.

Dikke pluim voor ons team!

Bijzonder trots zijn wij op onze medewerkers, die het afgelopen jaar met 100% inzet er weer voor hebben gezorgd dat al het werk met passie werd uitgevoerd. Ondanks dat er voor hun een behoorlijke werkdruk was, (want ook wij hebben last van krapte op de arbeidsmarkt) wisten ze iedere gast de aandacht te geven. Hiervoor een dikke pluim richting ons team!

Awards en nominaties

Ook werden we verrast met de ‘Top Trouwbedrijven Awards‘ en hadden we wederom een hoge notering in de Terras Top 100. Als ondernemer werd ik vereerd met de nominatie van ‘de meest markante horecaondernemer’.

Even een paar cijfertjes van 2019

Om jou als lezer van deze blog een indruk te geven wat er zo’n beetje gebeurt in een jaar hier een aantal cijfertjes van 2018:

 • 50.000+ ontvangen gasten
 • 16.500 terrasbezoekers (passanten)
 • 138 terrasdagen (20+ graden en droog)
 • 46 bruidsparen
 • 36 wettelijk voltrokken huwelijken
 • 261 bedrijfsfeesten, jubileums en familiefeesten
 • 73 vergaderingen
 • 28.800 glazen tap bier
 • 7.240 glazen/fles speciaal bier
 • 13.460 glazen wijn
 • 35.900 glazen fris
 • 21.800 koppen koffie
 • 1236 appeltaart punten

Toen wij bovenstaande data verzamelden moesten wijzelf wel even blozen, wat een aantallen! Het jaar 2019 beloofd opnieuw een mooi jaar te worden. Zo is de agenda inmiddels al weer goed gevuld en is er een uitbreiding en vergroting van onze zaal.

Graag wil ik afsluiten met een quote die mij als ondernemer het meest inspireert: “Don’t wait for upportunity. CREATE IT.” (wacht niet op kansen, maar creëer het)

Ik wens iedereen een fijne kerst en een gelukkig en succesvol 2019!

Rien Mol

 

Scroll naar boven